Hakkımızda

Şirketimiz hakkındaki detaylı bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hakkımızda

Merkez Varlık Yönetim A.Ş , Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu’nun 26/05/2017 tarih ve 7344 sayılı kararı ile kurulmuş ve 01.02.2018 tarih ve 7711 sayılı karar ile faaliyet izni almıştır.

Varlık Yönetim Şirketlerinin faaliyetleri Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) tarafından Bankalar Kanunu çerçevesinde düzenlenmekte ve denetlenmektedir.

Şirketimizin faaliyetleri , Bankaların, katılım bankalarının ve diğer mali kurumların alacakları ile diğer varlıklıklarının satın alınması,satın alınan varlıkların yeniden yapılandırılması sonucu borçlu tarafa uygun koşullar yaratılması, borçlu tarafın kayıtlı ekonomiye tekrar kazandırılması ve varlık üzerindeki sorunların ortadan kaldırılmasıdır. Ayrıca mali kuruluşların alacakları ve diğer varlıklarının yeniden yapılandırılması veya üçüncü kişilere satışında danışmanlık ve aracılık hizmeti verilmektedir.

Müşteri Hizmetleri

Müşterilerimiz, çağrı merkezimizi arayarak, tüm konulara ilişkin bilgi ve destek alabilirler.

Ödeme Planlama

Her borç ödenir, yeter ki isteyin, size bir ödeme planı hazırlayalım.

Çevrimiçi Çözümler

Borç durumunuzu sitemiz üzerinde sorgulayıp, iletişim kısmından bizimle bağlantıya geçebilirsiniz.

Misyon

Her birisi konusunda uzman, pozitif ekibimizle siz değerli müşterilerimizin finansal geleceklerine en iyi şekilde devam edebilmeniz için en uygun çözümler ve ödeme planları yaratmaktayız.

Vizyonumuz

Çalışanlarımızın ve müşterilerimizin mutluluklarını hedeflemek, her müşterimizin güvenle işlemlerini yapabilmesini sağlamak